Poznańskie Kozły

Forum dla Lechitów - Tylko wiocha Legię Kocha


#1 2010-08-19 20:16:47

koko5329

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 13
Punktów :   

DO BOJU KOLEJORZ

Do boju Kolejorz Do boju Kolejorz Marsz, marsz, marsz do boju marsz Zwycięstwo czeka nas Do boju Kolojarz Do boju Kolejorz Marsz, marsz, marsz do boju marsz Zwycięstwo czeka nas Do boju Kolojarz Do boju Kolejorz Marsz, marsz, marsz do boju marsz Zwycięstwo czeka nas

FORZA LECH…
La, la, la… Heja, forza Lech, heja forza Lech, heja heja heja forza Lech La, la la… La, la, la… Heja, forza Lech, heja forza Lech, heja heja heja forza Lech

GRAĆ NA CAŁEGO
Grać na całego i walczyć do upadłego Grać na całego i walczyć do upadłego

HEJ CRACOVIA…
Hej, hej Cracovia Hej, hej Cracovia Hej, hej Cracovia Hej, hej Cracovia

HEJ KOLEJORZ...
Hej Kolejorz, ooo....... Hej Kolejorz, ooo....... Hej Kolejorz, ooo....... Hej Kolejorz, gola strzel La, la, la…… La, la , la…… La, la , la…… Hej Kolejorz gola strzel

HEJ LECH
Heeeej Lech Hej Lech hej Lech hej Lech hej Lech

JESTEM TU LECHU MÓJ…
Jestem tu Lechu mój Ukochany Jestem i będę po górb Serce swe, Duszę swą Ci oddamy I niespełnionych tu snów La, la, la

JESTEŚMY ZAWSZE TAM…
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Kolejorz gra Aeao, Kolejorz gol Przyszliśmy śledzić ich los, wszędzie nasz słychać głos Aeao, Kolejorz gol Niebiesko biały szal, te barwy każdy zna Aeao, Kolejorz gol Goście witają nas, strach w ich spojrzeniach gra Aeao, Kolejorz gol Stadion już pełen jest, zaraz się zacznie mecz Aeao, Kolejorz gol Zwycięstwo chcemy mieć, Kolejorz wygraj mecz Aeao, Kolejorz gol Wiara dziękuję wam, niech wasza chwała trwa

JESTEŚMY Z WAMI…
Jesteśmy z wami Kolejorz, jesteśmy z wami Jesteśmy z wami Kolejorz, jesteśmy z wami Jesteśmy z wami Kolejorz, jesteśmy z wami Jesteśmy z wami Kolejorz, jesteśmy z wami

KOLEJORZ GOL…
Kolejorz gol Kolejorz gol Kolejorz gol, gol, gol Jak tak dalej będziesz grał To zwycięstwo będziesz miał Kolejorz gol Kolejorz gol Kolejorz gol, gol, gol Jak tak dalej będziesz grał To zwycięstwo będziesz miał

KOLEJORZ…
Kolejorz, Kolejorz Kolejorz, Kolejorz Kolejorz…

KOLEJORZ, CRACOVIA. ARECZKA…
Kolejorz la, la, la, la, la Cracovia la, la, la, la, la Areczka la, la, la, la, la Kolejorz la, la, la, la, la Cracovia la, la, la, la, la Areczka la, la, la, la, la

KOLEJORZ, PYRLANDIA…
Kolejorz (11x) Pyrlandia (11x) Lech Poznań (11x) Lechu gol (11x)

KOOOOOLEJORZ…
Kolejooooorz Kolejooooorz Ten mecz musicie wygrać Ten mecz musicie wygrać Wygramy, wygramy, wygramy Wygramy, wygramy, wygramy k**** pokonamy k**** pokonamy I zwycięstwo będziem mieć I zwycięstwo będziem mieć Do boju, do boju, do boju Kolojorz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamehogwart.pun.pl www.vynnth.pun.pl www.rozrywka-kielce.pun.pl www.fairytail-pbf.pun.pl www.ranger-airsoft-team.pun.pl